ŠIAUDINIŲ SODŲ VELYKINĖS PUOŠMENOS

2017-04-08

Artėjant šv. Velykoms kviečiame į kūrybines šiaudinių sodų varstymo dirbtuves kartu su tautodailininke ROMA GUDAITIENE. Mokinsimės pasigaminti velykines puošmenas ir kurti šiaudinius paukštelius, kurie gali tapti ne tik namų puošmena ar miela dovana, bet ir „lizdeliais“ jūsų velykiniams margučiams.

Šiaudiniai sodai ir jų elementai – tai sakralioji lietuvių tautos kūryba, atspindinti senovinę pasaulio tvarką ir visatos modelį, kuriuos sudarė požemio, žemės paviršiaus ir dangaus sferos. Sodų gaminimui naudojamos tik natūralios gamtinės medžiagos – javų šiaudai, sujungiant juos lininiais siūlais. Šios kūrybinės dirbtuvės gali būti tik smagus užsiėmimas ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems, kurie mėgsta kūrybinius darbelius ir moka patys užrišti mazgus.

Norintys užsiėmimo metu kurti šiaudinius sodus, galės iš edukatorės įsigyti reikalingų medžiagų.
Būtina išankstinė registracija el. paštu: edita.turskiene@bs.vu.lt , užregistruojant vardą, pavardę bei telefono numerį.