STACIONARIOS ORIENTAVIMOSI TRASOS ATIDARYMAS VU BOTANIKOS SODE

2017-05-12

2017 m. gegužės 12 d. VU Rektorius prof. A. Žukauskas, VU Botanikos sodas bei Sveikatos ir sporto centras atidarė stacionarią orientavimosi sporto trasą pačiame VU Botanikos sode, Kairėnų g. 43, Vilniuje.

Trasos pasirinkimai yra du: pažengusiems (3,2 km) ir pradedantiesiems (1,4 km). Jūsų laukia 20 punktų su komposteriais, kuriuos turėsite rasti pačiuose įdomiausiuose Botanikos sodo kampeliuose. Vietovėje vyrauja gero ir vidutinio prabėgamumo miškas, o kelių ir takų tinklas tankus. Reljefas įvairus, nuo labai raižyto, kuriame dominuoja kalnai, iki plokščių vietų su pievomis arba įvairiomis augalų kolekcijomis (beveik 10 000 augalų pavadinimų). Tačiau nėra ko nuogąstauti - VU Botanikos sodo teritorija uždara, tad tikrai nepaklysite.

Įėjimo į VU Botanikos sodą bilieto kaina sezono metu 3 EUR, moksleiviams, studentams ir pensininkams – 1,5 EUR, ikimokyklinio amžiaus vaikams nemokamai.

Trasos žemėlapį taip pat galima įsigyti kasoje (1 EUR).

Kviečiame į įspūdžių kupiną dieną, kurios metu galėsite ne tik smagiai sportuoti, bet ir pamatyti, kokia nuostabi gamta VU Botanikos sode!