EDUKACINĖ EKSKURSIJA "PAŽINTIS SU RODODENDRAIS"

2017-05-26

Gegužės 26 d., penktadienį, 17.00 val. tęsiame pažintinių ekskursijų ciklą „Penktadienis kolekcijose“ ir kviečiame į pažintį su RODODENDRAIS.

Šių metų pavasaris buvo vėluojantis ir šaltas, bet pirmieji rododendrų žiedai jau skleidžiasi.

Paprastai rododendrai vadinami sodo aristokratais arba krūmais karaliais. Iš tiesų, kai masiškai pražysta šie nuostabūs augalai, niekas negali jiems prilygti - tokie jie įspūdingi ! Tad kviečiame į Botanikos sodą susipažinti su šiais gražuoliais, nes pas mus auginama viena didžiausių Lietuvoje rododendrų kolekcijų. Dendrologinių kolekcijų vyr. kuratorė Vitalija Pribušauskaitė parodys Rododendryną, papasakos, kuo rododendrai skiriasi nuo azalijų ir sužinosite kaip juos prižiūrėti, kad džiugintų savo žiedais.

Ekskursijos kaina kartu su įėjimo bilietu į VU Botanikos sodą 4 EUR.

Susitikimas prie centrinės kasos