GYVENIMAS KAIP FILMAS, CHRIS RUEBENS. KRISTUPO FESTIVALIS.

2017-08-06

Gyvenimas kaip filmas, Chris Ruebens. Kristupo festivalis. VU botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų 43, Vilnius) rugpjūčio 6 d. 19.00 val.

Žymiausių kino filmų muzika

Atlikėjai: CHRIS RUEBENS (gitara, ukulelė, vokalas)
NERIJUS BAKULA (akordeonas)
TADAS DEŠUKAS (smuikas)
VYTIS NIVINSKAS (kontrabosas)

Charizmatiškasis kompozitorius, gitaristas Chrisas Ruebensas, kvietęs užsukti į Café de Paris, šį kartą atvers ištisą pasaulį, slypintį už kadro.
Leiskitės į nuotykius su Karibų piratais, svajokite su Amelija iš Monmartro, atraskite lobius su Indiana Džounsu...Tai – tik maža dalis to, kas įtrauks Jus į muzikos ir veiksmo sūkurį.
„Originali, konkrečiam filmui sukurta muzika suteikia ypatingos energijos. Melodijos ne tik atspindi filmo nuotaiką, bet ir pačios pasakoja atskirą istoriją”, – sako kino filmų muzika besidomintis gitaristas.
O kokia istorija bus papasakota šiame koncerte, sužinokite patys!

Programoje Y. Tiersen, J. Williams, E. Kusturica, E. Morricone ir kt.

Koncerto trukmė 1.20 val.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=GXhT5h_nXH4

Bilietų kainos:14-18 Eur
Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
Durys atidaromos 16 val., atskirai už įėjimą į botanikos sodą mokėti nereikia.

Bilietus į renginį galima įsigyti visose bilietai.lt kasose, koncerto dieną nuo 16 val. VU botanikos sodo kasoje arba tinklalapyje www.bilietai.lt.
SVARBU! Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad jei lauke lytų, turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.
Mieli tėveliai, ciklo „Kristupo piknikai“ koncertuose VU Botanikos sode galite lankytis su vaikais. Maloniai primename, jog esate atsakingi už mažylių elgesį renginių metu. Tad pasirūpinome, jog šalia puikios muzikos, pramogų netrūktų ir jiems! Jums paruoštos vėjų gaudyklės, milžiniški burbulai (jei leidžia oro sąlygos), lauko žaidimai. O tvenkiniuose gardžių trupinukų visuomet laukia antys.