KONCERTAS "FLAMENKO SIELA. ISPANIJOS PASIDIDŽIAVIMAS MAISE MARQUEZ"

2017-08-20

Rugpjūčio 20 d. 19.00 val. koncertas "Flamenko siela. Ispanijos pasididžiavimas Maise Marquez" VU botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų 43, Vilnius)

FLAMENKO SIELA
Ispanijos pasididžiavimas - Maise Marquez

Atlikėjai: MAISE MÁRQUEZ (choreografija, šokis, Ispanija)
CARLOS PIÑANA (meno vadovas, gitara, Ispanija)
ALEJANDRO VILLAESCUSA (vokalas, Ispanija)
RAINER MARÍA ZEHETBAUER (gitara, Austrija)
MIGUEL ANGEL ORENGO (perkusija, Ispanija)

Alma Flamenca – tai kelionė į pačią flamenko sielą, pasitelkiant įspūdingą Maise Márquez choreografiją ir žadą atimančią judesių ekspresiją.
Ši atlikėja šokti pradėjo vos ketverių, o sulaukusi septyniolikos rankose jau laikė Mursijos konservatorijos diplomą ir kvietimą į flamenko baleto teatrą. Tačiau šiais pasiekimais nesitenkino. Ryškus choreografės talentas bei virtuoziška šokio technika, atsiskleidžiantys originaliuose pasirodymuose, pelnė M. Márquez pasaulinę šlovę.
Kristupo vasaros festivalyje ji dalinsis scena su muzikantais, kurių nuopelnams išvardinti reikėtų ne vieno skyriaus. Tačiau viskas paaiškėja vos prisilietus prie instrumentų - jų gyslomis teka flamenkas…
Pasiruoškite įspūdingai jausmų koridai!
Programoje flamenko kompozicijos

Koncerto trukmė 1.20 val.

Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.

Durys atidaromos 16 val., atskirai už įėjimą į botanikos sodą mokėti nereikia.

Bilietus į renginį galima įsigyti visose bilietai.lt kasose, koncerto dieną nuo 16 val. VU botanikos sodo kasoje arba tinklalapyje www.bilietai.lt.

SVARBU! Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad jei lauke lytų, turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.
Mieli tėveliai, ciklo „Kristupo piknikai“ koncertuose VU Botanikos sode galite lankytis su vaikais. Maloniai primename, jog esate atsakingi už mažylių elgesį renginių metu. Tad pasirūpinome, jog šalia puikios muzikos, pramogų netrūktų ir jiems! Jums paruoštos vėjų gaudyklės, milžiniški burbulai (jei leidžia oro sąlygos), lauko žaidimai. O tvenkiniuose gardžių trupinukų visuomet laukia antys.