KVAPNUSIS SUSITIKIMAS SU KNYGA "AROMATERAPIJA VAIKAMS"

2017-06-03

Kvapnusis susitikimas su knyga "Aromaterapija vaikams" birželio 3 d. 12.30 val. VU Botanikos sodo Žaliojo pastato terasoje (Kairėnų 43, Vilnius).

Organizatoriai: VU Botanikos sodas ir leidykla "Dvi Tylos".

Aromaterapija gali būti veiksminga, kai vaikui reikia pagalbos nuraminti emocijas, jausmus ir kūną stiprėjant, sveikstant po įvairių ligų ar neleidžiant joms atsirasti. Neabejojame, jog ši knyga ras vietą tarp gydančias augalų galias vertinančių šeimų ir bus patikimas vadovas, kai reikia patarimo slaugant vaikus. Atvykite susipažinti su knyga "Aromaterapija vaikams" ir kvepiančiu bei įkvepiančiu aromaterapijos pasauliu.

Renginio metu kviesime į kvapniąją mugę, kurioje galėsite pavartyti knygą, pasipuošti Kvepianti keramika / Scented ceramics papuošalais, išsirinkti Kvapų namai eterinių aliejų, jų mišinių vaikams, ar gydačių @baba balzamų. Sweet Morello paruoš ledus, paskanintus maistiniais eterinių aliejų ekstraktais, Crooked Nose & Coffee Stories kvies pažinti kavą aromaterapijos pasaulyje, o restoranas Sweet Root vaišins desertais su ypatingo kvapo vandenine mėta.

Norinčius sužinoti daugiau apie aromaterapiją vaikams kviečiame sudalyvauti aromaterapeutės Irmos Vyšniauskienės, atstovaujančios Lietuvos aromaterapeutų asociaciją, paskaitoje.

Visa tai vyks Vilniaus Universiteto botanikos sode, žaliuojančių augalų apsuptyje, Žaliojo pastato terasoje.

Kvepianti mugė Žaliojo pastato terasoje vyks: 12-17 val.
Paskaita “Aromaterapija ir vaikai” prasidės 12.30 val.
____

Pasitikėkite savo pojūčiais ir sekite kvapą. Kelią botanikos sode iki Žaliojo pastato jums rodys mūsų nebyliosios kvapniosios nuorodos.
____

Daugiau informacijos apie knygą “Aromaterapija vaikams” rasite http://dvitylos.lt/lt/ work/aromaterapija-vaikams/

____

Pastaba: Įėjimas į botanikos sodo teritoriją suaugsiems kainuoja 3 Eur, šeimos bilietas - 7 Eur, moksleiviams, studentams, kariams, senjorams ir neįgaliesiems - 1,5 Eur.