Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

PRAKTINĖ PASKAITA "PAŽINK SAVAIMINĘ LIETUVOS FLORĄ"

2017-09-16

Rugsėjo 16 d., šeštadienį, 12.00 val. kviečiame į praktinę paskaitą „PAŽINK SAVAIMINĘ LIETUVOS FLORĄ“ kartu su Vilniaus universiteto botanikos sodo vyr. botaninių kolekcijų kuratore Gintarėle Jurkevičiene. Paskaita vyks VU Botanikos sode (Kairėnų g.43, Vilnius).

Daugelis lietuvių mėgsta būti gamtoje, gėrėtis natūraliomis pievomis, miškais ar vandens telkiniais. Bet juk dažnai būna, kad pamačius įdomų augalą, norėtųsi žinoti ir jo pavadinimą, galbūt jis yra retas, o gal nuodingas ir geriau jo neliesti?

Tad kviečiame į praktinę paskaitą, kurios metu lankysime Botanikos sodo pievas ir pamiškes, mokysimės pažinti savaiminius mūsų krašto augalus. Pažadame, kad galėsite gėrėtis mūsų krašto augalų rudeniniu grožiu, nusifotografuoti patikusius augalus, jų augavietes bei unikalius sodo peizažus. Svarbiausia – jūsų noras pažinti, pasisemti įspūdžių bei pakvėpuoti grynu oru.

Užsiėmimas nemokamas, mokamas tik įėjimas į sodą (http://www.botanikos-sodas.vu.lt/lankymas/darbo-valandos).

Jei planuojate dalyvauti, rekomenduojame prieš tai pasiskaityti informaciją apie savaiminę VU Botanikos sode augančią florą (http://www.botanikos-sodas.vu.lt/apie-mus/skyriai/augal%C5%B3-kolekcij%C5%B3-skyrius/lietuvos-floros-grup%C4%97). O po pasivaikščiojimo visi norintys galės sudalyvauti ir viktorinoje apie augalus.

Susitikimo vieta 12.00 val. prie pagrindinio įėjimo į VU Botanikos sodą (Kairėnų g.43, Vilnius).

Užsiėmimas vyks lauke bet kokiu oru, tad pasirūpinkite tinkama apranga.

Daugiau informacijos: edita.turskiene@bs.vu.lt