MOKSLEIVIŲ FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA-KONKURSAS - ŽIEMOS ŠVENČIŲ BELAUKIANT

2017-12-01 iki 2017-12-03

Vilniaus universiteto Botanikos sodas kviečia į moksleivių floristinių darbų konkursą-parodą „ŽIEMOS ŠVENČIŲ BELAUKIANT“

Gruodžio 1–3 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose pirmą kartą vyks Lietuvos moksleivių floristinių darbų konkursas ir paroda „ŽIEMOS ŠVENČIŲ BELAUKIANT“, kurioje iš visos Lietuvos atvykę vaikai kurs floristinius kalėdinius darbus.

Parodos atidarymas gruodžio 1 d. 15.00 val.

Paroda veiks gruodžio 1–3 dienomis nuo 12.00 iki 16.00 val. VU Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g.45, Vilnius).

Šio konkurso-parodos tikslas – populiarinti floristikos meną, ugdyti ir skatinti moksleivių kūrybiškumą, saviraišką, iniciatyvumą bei galimybes, meninės interpretacijos poreikį, ekologinį švietimą ir pagarbą aplinkai, atskleidžiant gamtos dovanų grožį.

Konkursą-parodą organizuoja Vilniaus universiteto Botanikos sodas kartu Lietuvos Floristų asociacija, renginio partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Informacinis rėmėjas žurnalas "Sodo spalvos".

Konkurso-parodos dalyviai darbus kurs ir varžysis konkurse pagal tris amžiaus grupes: V-VIII, IX-XII klasių ir profesinių mokyklų moksleiviai bei kolegijų studentai. Konkurso dalyvis (-ė) atsiveš vieną paruoštą namų darbą bei vietoje sukurs vieną konkursinį darbą pagal pateiktą užduotį.

Floristinio moksleivių konkurso dalyviai kurs kalėdinės eglutės žaisliukus, adventinius ir kalėdinius vainikus, floristinę eglutę bei koliažą. Visi darbai bus kuriami tik iš natūralių, gamtinių medžiagų.