FOTO KONKURSAS-PARODA "MANO AKIMIRKOS VU BOTANIKOS SODE"

2017-09-18

Mieli mūsų sodo lankytojai,
Džiaugiamės, kad lankotės VU Botanikos sode, mėgaujatės mūsų augalais ar dalyvaujate renginiuose. Galbūt, besilankydami esate fotografavę aplinką, save arba draugus ? Jeigu dar ne – tai čiupkite mobilųjį telefoną ar fotoaparatą ir skubėkite fotografuoti, nes mes turime gerą naujieną, kadangi kviečiame dalyvauti FOTO KONKURSE–PARODOJE „MANO AKIMIRKOS VU BOTANIKOS SODE“ !
Dalyvauti gali visi: maži ir dideli, profesionalai ir mėgėjai, svarbiausia – kad nuotrauka būtų fotografuota pas mus.
Siųskite 1–5 nuotraukas iki 2017 m. gruodžio 31 dienos, fotografuotas VU Botanikos sode (Kairėnuose arba Vingio skyriuje). Jūsų nuotraukomis pasidalinsime mūsų sodo interneto svetainėje bei Facebook'o paskyroje. Kas savaitę bus skelbiama „Savaitės nuotrauka“, surinkusi daugiausiai lankytojų "like" (patinka) Facebook'e arba el. paštu balsų.

Po konkurso šios ir mūsų darbuotojų atrinktos nuotraukos bus eksponuojamos fotoparodoje VU Botanikos sodo Muziejuje, į kurios atidarymą pakviesime visus konkurse dalyvavusius fotografus.
Lauksime jūsų nuotraukų iki 2017.12.31 el. paštu: edita.turskiene@bs.vu.lt

Parašykite jūsų vardą, amžių (nebūtina), kada fotografuota nuotrauka ir ar esate mėgėjas (-a) ar profesionalas (-ė).
Sėkmės konkurse ir iki susitikimo fotografijų parodoje !