GERAS DARBAS GAMTAI - INKILŲ VALYMAS

2018-03-18

Kviečiame atlikti GERĄ DARBĄ GAMTAI – VALYTI INKILUS !

Š.m. kovo 18 d., sekmadienį, 12.30 val. kviečiame į Vilniaus universiteto Botanikos sodą Kairėnuose atlikti gerą darbą Gamtai – VALYTI  INKILUS ! Jeigu nežinojote – tai inkilus būtina išvalyti, kad paukščiai ir jų vaikučiai būtų sveikesni bei švaresni.

Kai pernai pavasarį Botanikos sode pakabinome inkilus, daugelyje iš jų paukšteliai perėjo, nešė šapelius, suko ten lizdus. Bet per metus inkiluose prisikaupė daug nešvarumų, todėl prieš naują perėjimo sezoną inkilus reikia išvalyti. Pamatysit, bus tikras detektyvas: bandysime atspėti, ar inkile perėjo paukštelis, o gal padėjo kiaušinį, bet išsigando ir paliko lizdą, visko juk būna.

Kartu su miškininku RAIMUNDU EREMINU iš organizacijos „Pasimatuok eigulio kepurę“ vaikštinėsime po VU Botanikos sodą, tikrinsime inkiliukus, mokysimės gamtos pažinimo paslapčių, klausysimės įdomių istorijų apie paukštelius bei kitus gamtos sutvėrimus ir augalus. Išmoksite ne tik prižiūrėti inkiliukus, bet ir labiau pažinti gamtą, galėsite pramogausime gryname ore. O ar žinote, kad  Botanikos sodas – tai puiki vieta mažiesiems pabėgioti, dūkti ir šūkauti ? Retai kur tokią galima mieste surasti. Taip pat dar paminėsime Pasaulinę Žemės dieną bei astronominį pavasarį. Tad kviečiame į visus – didelius ir mažus ! Atsineškite karštos arbatos ir sumuštinių, nes po renginio surengsime pikniką.

Užsiėmimas mokamas: 1 EUR įėjimo mokestis į VU Botanikos sodą bei 2 EUR edukatoriui. Ikimokyklinio amžiaus vaikams nemokamai.

Daugiau informacijos: edita.turskiene@bs.vu.lt