"HUMORO KLUBO" GIMTADIENIS. KAIRĖNŲ VASAROS FESTIVALIS

2018-08-12

2018.08.12 19.00 val. 10-asis Humoro klubo gimtadienis Kairėnų Botanikos sode (Kairėnų g.43, Vilnius).

2008 metų rugpjūtį viename Vilniaus barų prasidėję stand-up komedijos vakarai išaugo į pirmą ir kol kas vienintelę Lietuvoje profesionalią stand-up komedijos grupę ,,Humoro klubas", kurioje savo karjerą pradėjo ne vienas, šiuo metu gerai žinomas Lietuvos pramogų pasaulio veidas. 2018 metų rugpjūčio 12 dieną, 19 val. “Humoro klubas" kviečia kartu atšvęsti savo dešimtąjį gimtadienį ir kviečia visus į tikrai ypatingą renginį.
Kas jame vyks? Sužinosite jau netrukus! Kantrybės!

KONCERTŲ PRADŽIA 19:00 VAL.
Bilietus platina www.tiketa.lt ir 3 val. iki koncertų pradžios prie įėjimo į sodą.
Bilieto kaina: 10 EUR, renginio dieną 12 EUR
————————————————————————-

Šeštasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato „Geros muzikos ekspertai“ ir restoranas „Aula“, startuoja birželio mėnesį. Renginiai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo birželio iki rugsėjo žiūrovai turi galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausiais renginiais po atviru dangumi.
VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.
Koncertų vietą pasieksite:
• VU Botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
• Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
• Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).