VU FOLKLORO ANSAMBLIO RATILIO 50-MEČIO ŠVENTĖ

2018-06-16

Vasaros popietė gryname ore gražiausiame Vilniaus Kairėnų botanikos sode su gyva muzika, šiltais pašnekesiais ir užsiėmimais visai šeimai – taip savo 50-ąjį gimtadienį kartu sutikti kviečia seniausias Lietuvoje Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“. Vakarą vainikuos jubiliejinis koncertas „Rotile, Ratilėl, Ratilio“, priminsiantis apie nuolat besisukantį gamtos ir laiko ratą.
„Ratilio“ – tai Vilniaus universiteto studentų kolektyvas, perimantis ir puoselėjantis tradicinę kultūrą, papročius ir muziką. „Ratilio“ gyvenimas nuo pat įsikūrimo stipriai persipynęs su tautinės ir pilietinės savimonės puoselėjimu bei svarbiausiais Lietuvos valstybingumo ir kultūros įvykiais. Ansamblio veidas nuolat atsinaujina, pasipildo naujais nariais, bet visad išlieka jaunas ir profesionalus. Kolektyvas lietuviškas tradicijas bei muziką pristato ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, tokiose kaip Suomija, Kinija, Meksika, Kazachstanas. O svarbiausia – tai žmonės, kurie gyvi dainomis, šokiais ir bendryste. Kviečiame švęsti drauge!
PROGRAMA
13:00 – 14:00 Atkilokit vartelius. Svečių pasitikimas
14:00 – 15:00 Nuostabus laikas: penki „Ratilio“ gyvenimo dešimtmečiai. Filmo ir knygos apie ansamblį pristatymas
15:00 – 15:30 Sveikinimų laikas