IŠBANDYKITE ORIENTAVIMOSI SPORTO TRASĄ BOTANIKOS SODE

Gegužės 12 dieną VU Botanikos sode buvo atidaryta stacionari orientavimosi sporto trasa.

Ji skirta ne tik orientavimosi profesionalams, bet ir tiems, kuriems niekada neteko išbandyti šios įdomios sporto šakos. Jau įvyko keletas varžybų, kuriose dalyvavo įvairaus amžiaus ir socialinių grupių dalyviai: vaikai, senjorai, besilaukiančios mamytės bei šeimos su mažyliais. Tad trasą gali įveikti bet kuris norintis, nes svarbiausia - noras sportuoti gražioje gamtos apsuptyje. Trasoje tikrai nepasiklysite, nes Botanikos sodo teritorija yra aptverta, visur vingiuoja takeliai.

Yra dvi galimybės: 3,3 km su 20 punktų ir lengvesnė 1,4 km su 12 punktų trasos. Punktuose įrengti komposteriai, su kurių pagalba reikės atsižymėti punktų lapelyje. Visi punktai išdėstyti pačiuose gražiausiuose VU Botanikos sodo vietose, tad pamatysite sodo augalų kolekciją, kuri yra viena gausiausių Rytų ir Šiaurės Europos regione, čia bus galima rasti beveik 10 000 skirtingų pavadinimų augalų.

Trasos žemėlapį + punktų žymėjimosi lapelį bus galima įsigyti prie įėjimo, sodo kasoje (kaina 1 EUR).

Įėjimo į sodą bilietų kainas rasite čia: http://www.botanikos-sodas.vu.lt/lankymas/darbo-valandos

VU Botanikos sodas laukia jūsų kasdien nuo 10.00 iki 20.00 val. (sodas būna uždaras tik koncertų metu, jų laiką taip pat rasite šalia darbo valandų).

Neužmirškite užsukti ant Žaliojo pastato stogo, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama.

Lauksime jūsų