BIRŽELIO 29 D. MONIKOS LINKYTĖS IR GRUPĖS "LEISK MAN PASIKLYSTI" KONCERTAS

MONIKA LINKYTĖ SU GRUPE "LEISK MAN PASIKLYST"

Birželio 29 d., ketvirtadienį 19.30 val. VU Botanikos sode (Kairėnų g.43, Vilnius) Monikos Linkytės ir grupės "Leisk man pasiklyst" koncertas.

Šiai, už šviesių plaukų ir didelių akių besislepiančiai užsispyrusiai žemaitei, pristatyti daug žodžių nereikia. Beveik visi šalyje ją matė Eurovizijoje, nustebusiom akim stebėjo kaip daina „Po Dangum“„prisuko“ beveik 15 mln. peržiūrų „YouTube“ ir tyliai stebėjosi, o gal net baltai pavydėjo uždirbtos sėkmės.

1992 m. gimusią, iš Gargždų kilusią atlikėją nuo pat gimimo lydėjo muzika – būdama maža ji svajojo šokti, tad nesulaukus ketverių mama mergaitę nuvedė i šokių studiją. Vis dėlto vos pradėjusi skambinti fortepijonu, Monika suprato, kad muzika jai yra svarbiau už viską. Galiausiai Monika pradėjo mokytis vokalo paslapčių – tuomet ir suprato, jog nori sieti savo gyvenimą su dainavimu.

"Esu įsitikinusi, kad didžiausias žmogaus laimėjimas yra savęs atradimas. Tą sakau iš savo patirties" – tvirtina Monika.

Bilietų kaina: 18-26 Eur.
Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
-----------------------------------------------------------------------------
Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Lietaus atveju turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.