GRUODŽIO 1-3 D. MOKSLEIVIŲ FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA ŽIEMOS ŠVENČIŲ BELAUKIANT

2017 m. gruodžio 1-3 d., kviečiame dalyvauti moksleivių floristinių darbų konkurse-parodoje „ŽIEMOS ŠVENČIŲ BELAUKIANT“, kuris vyks Vilniaus universiteto Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g.45, Vilnius).

Renginyje gali dalyvauti V-XII klasių ir profesinių mokyklų moksleiviai bei kolegijų studentai.

Konkurso-parodos užduotis – sukurti floristinius darbus pagal renginio nuostatus ir atitinkančius renginio tematiką.

Rekomenduojama darbuose naudoti tik natūralias ir gamtinės kilmės medžiagas: kankorėžius, sėklas, džiovintus augalus ir pan. Darbus vertins komisija. Visi dalyviai bus apdovanoti rėmėjų bei VU Botanikos sodo prizais.

Sukurtų darbų paroda vyks gruodžio 1-3 dienomis VU Botanikos sodo Muziejuje.

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.botanikos-sodas.vu.lt/kalendorius/40/225-Moksleivi%C5%B3-floristini%C5%B3-darb%C5%B3-paroda-konkursas-%C5%BDIEMOS-%C5%A0VEN%C4%8CI%C5%B2-BELAUKIANT

Norinčius dalyvauti parodoje-konkurse, prašome registruotis el paštu: edita.turskiene@bs.vu.lt , atsiųsime papildomus konkurso nuostatus