Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

PASKAITA APIE DENDROLOGIJĄ. SEDULIAŽIEDŽIŲ IR NOTRELIAŽIEDŽIŲ POKLASIAI

2017-03-27

Kviečiame į paskaitą apie dendrologiją!

Šio karto tema – „Seduliažiedžių poklasis. Seduliažiedžių poklasio praktikumas. Notreliažiedžių poklasis. Notreliažiedžių praktikumas“.

Tai jau aštuntoji ir paskutinė paskaita aštuonių dalių cikle apie dendrologiją, kurioje bus supažindinama su seduliažiedžių ir notreliažiedžių poklasiais, kuriems priklauso sedulinių, bulvinių, verbeninių ir kitos gerai žinomos augalų šeimos. Užsiėmimą ves dr. Darius Ryliškis. Paskaitos ir praktikumo trukmė 3 val.
Viso ciklo paskaitų metu buvo apžvelgiamos ir apibūdinamos Lietuvoje augančios ir auginamos pušūnų bei magnolijūnų gentys, dažniausiai auginamos jų rūšys ir veislės. Supažindinama su sumedėjusių augalų panaudojimo želdynuose galimybėmis. Taip pat praktikumų metu buvo nagrinėjami charakteringi ir dažniausiai Lietuvoje augančių bei auginamų genčių ir rūšių požymiai, formuojami augalų atpažinimo įgūdžiai. Esant tinkamui orui lauke, praktikumas vyks augalų kolekcijose. Užsiėmimo trukmė 3 val.; kaina 3,63 EUR + įėjimo į VU Botanikos sodą bilietas (1-1,50 EUR). Būtina išankstinė registracija edita.turskiene@bs.vu