SKELBIAME KASMETINIO KONKURSO „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“ TEMĄ: „PASAULIS ANT MANO PALANGĖS“

Dėmesio norintiems dalyvauti ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“! Šių metų tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Kviečiame Lietuvos ir užsienio lietuvių lituanistinių švietimo įstaigų mokinius kartu su mokytojais, taip pat tėveliais ar seneliais kurti ir auginti žaliąsias augalų kompozicijas ant palangių namuose ar mokyklose.

Konkurso dalyvio anketa yra skelbiama https://www.lmnsc.lt/formos/mano_zalioji_palange/ iki  2019 m. gegužės 2 d. (imtinai). Dalyviai turi užsiregistruoti ir užpildyti dalyvio anketą, atsiųsti darbų nuotraukas.

Gražiausias palanges rinks ir autorius vertins ne tik vertinimo komisija, bet ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) bei VU botanikos sodo veidaknygių (Facebook) paskyrų lankytojai.

Taigi, visus raginame pagalvoti apie pirmuosius pavasario daigelius, pradėti auginti žaliąsias kompozicijas ir dalyvauti ekologiniame konkurse! Šio konkurso tikslas – pažinti augalus, domėtis jų savybėmis, gražumu ir naudingumu, kurti sveiką ir jaukią edukacinių erdvių ir namų aplinką.

Autoriams už gražiausias augalų kompozicijas ant palangių bus įteikti prizai. O daugiausiai simpatijų socialiniuose tinkluose sulaukusi palangė bus apdovanota „Metų žaliosios palangės“ sertifikatu.

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Konkurso partneriai: Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.

Turite klausimų? Rašykite Aušrinei Demšienei ausrine.demsiene@lmnsc.lt arba skambinkite tel. 8 5 267 0060; 8 678 16 553