YOZAKURA: SAKURŲ STEBĖJIMAS NAKTĮ ŠĮ PENKTADIENĮ!

VU Botanikos sodo Vingio skyrius Vingio parke šiltąjį sezoną pradeda tradicija tampančiu renginiu

„Yozakura“ ir kviečia balandžio 26 d., penktadienį, stebėti sakurų žiedus naktį.

Senasis, šiais metais šimtmetį skaičiuojantis sodas Vingio parke jau laukia lankytojų stebėti ir grožėtis trapiais žiedais pasidabinusius medžius.

Yozakura (iš japonų k. „Naktinė sakura“) – tai sena japonų tradicija stebėti vyšnių žydėjimą naktį. Sakurų žiedai simbolizuoja pavasarį, atsinaujinimą, besikeičiančius gyvenimo ciklus. Kviečiame visus – ateikite pajusti žydėjimo emociją, grožio trapumą bei džiaugsmą tamsos ir šviesos priešybėje. Jūsų laukia šviesos instaliacijas.

Renginio programa:

20.00–20.30 Renginio pradžia;

20.30–20.35 VU Botanikos sodo direktoriaus dr. Audriaus Skridailos pasveikinimas;

20.35–20.45 Japonijos ambasadoriaus Shiro Yamasaki kalba;

21.00–21.20 Japoniškų dainų melodijos. Atlieka Japonijos ambasadoriaus žmona Yuko Yamasaki ir dainininkė Agnė Sabulytė;

21.20–22.00 VU Kendo (japoniško fechtavimo) klubo narių pasirodymas. Vadovas Vytenis Almonaitis;

22.00–24.00 Yozakura.

Renginį globoja Japonijos ambasada Lietuvoje, organizuoja VU Botanikos sodas ir Kendo klubas.

Renginys vyks VU Botanikos sodo Vingio skyriuje Vingio parke.

Įėjimas į renginį nemokamas.

Stebėkite pranešimus https://www.facebook.com/botanikos.sodas/!

2018 m. akimirkos.