KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į TARPTAUTINĘ KONFERENCIJĄ PEDAGOGAMS IR EDUKATORIAMS

Kviečiame pedagogus ir edukatorius registruotis ir dalyvauti spalio 17 d. 7-ojoje tarptautinėje konferencijoje „Ugdymas edukacinėse erdvėse: biologinės įvairovės, žmogaus sveikatos ir mitybos aspektai“.

Registracija vyksta ČIA  iki spalio 11 d.

Konferencijos programą skaitykite ČIA.

Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais bus pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų ir užsienio šalių patirtis kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui(si). Keliausime po Lietuvos ir užsienio šalių saugomų teritorijų edukacines erdves, dalyvausime projekte „Kūrybinės jungtys edukacinėse erdvėse“. Susipažinsime su augalų pavadinimų kilme, jų paplitimu, vartosena, augalų panaudojimu maistui, sveikatai, maisto kultūros paveldu, tradicijomis, istorija.

Renginį inicijuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir VU Botanikos sodas.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius įgyvendina projektą „Edukacinės erdvės ir gamtos ekspozicijos mokyklų aplinkoje“. Projekto tikslas – skatinti edukacinių erdvių kūrimąsi prie mokyklų, perkelti dalį ugdymo proceso į lauką. Ne tik vasara, bet ir didžioji dalis pavasario, rudens, net žiemos yra tinkami pamokoms gamtoje organizuoti.

Viena iš projektų veiklų – kasmetinė konferencija, skirta savivaldybių administracijų, ugdymo įstaigų vadovams, mokytojams, suinteresuotiems edukacinių erdvių kūrimu bei jų naudojimu ugdymo (formalaus ir neformalaus) procese.

Vieta: Vilniaus universiteto botanikos sodas, Kairėnų g. 45, Vilnius.
Laikas: 2019 m. spalio 17 d. nuo 10.00 iki 15.00 val.