Vilniaus universitetas

MENIU

Naujienos

KVIEČIAME PAŽINTI RUDENS AUGALUS KARTU SU SODO EDUKATORIAIS!

Dėmesio – pedagogams ir ne tik!

Rudens orai šiais metais džiugina visus, taip pat čia atvykstančius darželinukus ir mokinius, jų auklėtojus ir mokytojus. Edukaciniai užsiėmimai  „Mokomės pažinti augalus: lapai, žiedai, vaisiai“ ir „Gražiausi sodo žiedai“ ypač populiarūs ir pavasarį, ir rudenį. Šiandien sodo gidai ir edukatoriai kviečia jus pasinerti į senojo parko rožyno kvapų jūrą. Taip pat pažinti vaisius nokinančias magnolijas, lekėčius, pušūnus, puošnias raganes, derančius vynmedžius ir dekoratyvines obelis. Jeigu suskubsite rezervuoti laiką edukacijai (apie edukacines paslaugas daugiau skaitykite ČIA), galėsite dar paskanauti katžolių, levandų nektaro ir, kol šalnos nepakando, – suskaičiuoti margaspalvių jurginų spalvas ir atspalvius.

Kartu su sodo specialistais jūs mokysitės pažinti augalus: lapus, žiedus, vaisius...  Ar žinote, kaip atrodo rainosios lagenarijos ar apynių spurgeliai? Sode pakviesime leistis į augalų medžioklę: pagal pateiktus pušūnų ar magnolijūnų augalų paveikslėlius ieškosite pavaizduoto objekto gamtoje, tyrinėsite  pumpurus, lapų formas, pakraštėlius, gyslotumą, vaisius, žievę bei lają, aptarsite  augalo svarbą ir panaudojimą pramonėje bei buityje.

Jeigu lis lietus, edukatoriai augalų pavyzdžius surinks ir užsiėmimą ves sodo Muziejuje. Jei per tą laiką liausis liję ir visa grupė galės pasivaikščioti bei pasigrožėti sodu.  

Laukiame registracijos laiškų edukacija@bs.vu.lt.