GAMTOS FOTOGRAFŲ KLUBO ŽALIAS SKĖTIS PARODA

2018-05-12 iki 2018-05-13

Gegužės 12, 13, 19 ir 20 d. kviečiame aplankyti gamtos fotografų klubo „ŽALIAS SKĖTIS“ fotografijų paroda, kuri vyks VU Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g.45, Vilnius).

Šio klubo nariai, susibūrę iš visos Lietuvos, yra įvairaus amžiaus ir skirtingų profesijų žmonės, kurių pomėgis – gamtos fotografija.

Parodos pristatymas gegužės 19 d. 15.30 val. tarptautinės Biologinės įvairovės dienos proga.

Gamtos fotografų klubas „Žalias skėtis“ įsteigtas 2009 m. sausio mėnesį. Šio klubo steigėjai ir nariai yra fotografai iš Anykščių, Ignalinos, Kėdainių, Kupiškio, Panevėžio, Švenčionių, Zarasų, Utenos bei Vilniaus. Klubo nariai yra įvairaus amžiaus ir skirtingų profesijų žmonės, kurių pomėgis – gamtos fotografija. Šiuo metu kube yra 42 nariai.
Svarbiausias klubo organizuojamas renginys – jau tradicine tapusi kasmetinė gamtos fotografijų paroda, skirta Žemės dienai. Ši paroda organizuojama nuo 2000 m. Utenoje.
Jau ketvirti metai, minint Tarptautinę Biologinės įvairovės dieną, klubas įdomiausius darbus pristato Vilniaus universiteto Botanikos sodo muziejuje