EKSKURSIJA PO ŽEMĖS IR APLINKOS MENO PARODĄ “RYŠIAI”

2018-09-22

Nuo 2003 metų VU Botanikos sode, Kairėnuose, vykdomas unikalus ir kol kas vienintelis Lietuvoje žemės meno projektas “Gamta ir Menas”. Šio projekto tikslas suteikti galimybę menininkams kurti gamtoje, atrasti ryšį su ja, vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo.

„RYŠIAI“– tai keturioliktoji šio projekto paroda, kurioje savo darbus pristato įvairiausių sričių menininkai (keramikai, skulptoriai, tapytojai, tekstilininkai, floristai ir kt.). Didžioji dalis kūrinių yra žemės meno (Land Art) darbai, kurie sukurti naudojant tik gamtines medžiagas ir aplinkos meno (Environmental Art) darbai sukurti iš dirbtinų įvairių medžiagų, integruoti į tam tikrą erdvę, pritaikyti prie vietinio gamtovaizdžio.

Kviečiame dalyvauti specialioje ekskursijoje po parodą „RYŠIAI“. Ekskursijos metu pamatysime 19 darbų, kuriuos sukūrė menininkai iš Lietuvos ir užsienio. Ekskursiją ves šios parodos kuratorė Inga Raubaitė. Trukmė apie 1-2 val.

• Ekskursijos kaina 1 EUR + įėjimo bilietas į Botanikos sodą.

• Susitikimo vieta 12.00 val. prie pagrindinės VU Botanikos sodo kasos