JUOKO JOGA ANT ŽALIOJO PASTATO TERASOS

2019-08-21

JCI Vilnius kviečia į smagų renginį VU Botanikos sode Kairėnuose!

Juoko jogos koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati – sukuriamas „sveikatos ir laimės eliksyras“. Juoko jogos meetup‘o metu juoktis galės kiekvienas. Nereikės skaldyti pokštų ar juokelių bei bandyti prisiminti sykį išgirstą anekdotą. Iš esmės, mes galime juoktis be jokios priežasties ir tai yra nuostabu!

Šį renginį ves Stepas Šafranauskas - juoko jogos pradininkas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, turintis virš 10 metų praktikos vedant seminarus ir yra surengęs virš 100 seminarų įmonėms. Taip pat jogai mus paruoš Vilma Rutkauskaitė - masažo studijos UAB „Keraira” įkūrėja, kuri specializuojasi kūno bei veido masažuose.

Vieta – Žaliojo pastato terasa, VU Botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius 10239). Įėjimas pro pagrindinę kasą.
Laikas – rugpjūčio 21 d., 18:30 val.
Vietų skaičius – ribotas, registracijos ieškokite Facebook profilyje.
Kaina – VU Botanikos sodo bilietas.