ALBUMO APIE ŽEMĖS MENĄ PRISTATYMAS VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE

2020-02-20

Vasario 20 d. 17 val. kviečiame į albumo

Žemės menas Vilniaus universiteto botanikos sode. Land Art in Botanical garden of Vilnius University

pristatymą Vilniaus knygų mugėje,

5.3 konferencijų salėje

Renginyje pristatysime albumą ir Žemės meno kūrinių parodas, vykusias VU Botanikos sode Kairėnuose 2005–2018 m.: Iliuzijos, Klonai, Ženklai, Dialogas, Utopija, Išlikimas, Identitetas, Metamorfozės, Déjà vu, Kelionė, Laikas, Ryšiai. Šiose parodose iš natūralių gamtoje surastų medžiagų savo darbus kuria ir eksponuoja įvairių sričių menininkai: skulptoriai, keramikai, tekstilininkai, tapytojai, floristai ir kitų meno specialybių atstovai. Žemės meno darbai yra laikini, juos veikia aplinka, laikas, jie nuolat kinta, kol galiausiai suyra ir išnyksta. Šis nuotraukų albumas įamžina jau išnykusius žemės meno kūrinius.

Albume – 85 lietuvių ir užsienio menininkų darbai natūralioje Botanikos sodo aplinkoje, jų transformacija keičiantis metų laikams. Fotografija ir darbų kismo fiksavimas yra neatsiejama Žemės meno dalis. Taip pat ir performansai, kurie dar laikinesni už žemės meno kūrinius.

Daugiau apie renginį ir diskusiją su menininkais, parodų dalyviais ir fotografais, performeriais ČIA.