SEMINARAS KAIP ATSTATYTI IR KAUPTI GYVYBINĘ ENERGIJĄ

2020-07-27

Liepos 27 d. vakaras nuo 18.30 val. skirtas pokalbiui apie mūsų gyvybinę energiją bei praktikoms leidžiančioms ją atstatyti bei kaupti.
Šio vakaro metu susipažinsime su tūkstančius metų tobulinta sistema (Džong Juan Čigongu), kuri gerina sveikatą ir sugrąžina gyvybinę energiją. Praktikuojantys ją mokiniai siekia sveikai ir laimingai gyventi bent 108 metus.

Reguliari Džong Juan Čigongo praktika didina žmogaus gyvybinę energiją, stiprina imunitetą, todėl gerėja sveikata, pratęsiamas aktyvaus gyvenimo laikotarpis ir jaunystė, atskleidžiami užslėpti organizmo ištekliai, įgyjama išskirtinių gebėjimų, didėja atsparumas stresinėms situacijoms.
Seminaras nemokamas.

Būtina registracija: gruodis.arturas@gmail.com; 8 686 71616 arba asmenine Facebook žinute @Arturas Gruodis

Vieta: VU Botanikos sodas Kairėnuose.
Seminarą ves sertifikuotas Džong Juan Čigongo mokyklos instruktorius, Kinų Vaizdinių Medicinos terapeutas @Artūras Gruodis
Daugiau informacijos apie Džong Juan Čigongą galite rasti: https://rtc.lt/apie-mokykla/