ARBATVAKARIS SU VERA PAVLOVSKAJA

2020-09-03

2020-ieji paskelbti vaistažolių žinovės, vaistininkės, habilituotos daktarės Eugenijos Šimkūnaitės (1920-1996 m.) metais. Vilniaus universiteto botanikos sodas kviečia minėti garsiausios lietuvių žiniuonės atminimą, aplankyti dr. Eugenijos Šimkūnaitės „Arbatų darželį“ Kairėnuose ir dalyvauti „Arbatvakaryje su Vera Pavlovskaja“ rugsėjo 3 d., ketvirtadienį, 19.00 val.

Koncertuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė VERA PAVLOVSKAJA (sopranas). Kiti atlikėjai: Jonė Krištolaitienė – smuikas, LMTA absolventė; Lina Giedraitytė – fortepijonas, LNOBT koncertmeisterė; Maksimas Mačiulskis – akordeonas.

Šventinį koncertą iliustruos tautodailininkės ROMOS GUDAITIENĖS karpinių paroda ŽINIUONEI.

Papildomų bilietų į renginį įsigyti nereikia, jame gali dalyvauti visi sodo lankytojai. Lankymo bilietų kainos, nuolaidos ir darbo laikas