VU BOTANIKOS SODO VINGIO SKYRIUJE INDIŠKA MUZIKA GYVAI SU GRUPE „ANANDA“

2020-09-19

Kviečiame į muzikos ir meditacijos vakarą po atviru dangumi rugsėjo 19 d., 16:00 h, VU Botanikos sodo Vingio skyriuje. Indišką muziką gyvai atliks Sahadža jogų grupė „Ananda“.

Sahadža joga – tai pasaulyje pripažintas savęs pažinimo metodas, padedantis siekti vidinės ir pasaulinės taikos. Indiška dvasinga muzika – vienas iš minčių nuraminimo ir susitelkimo būdų – geba sujungti be žodžių. Tad muzikinės programos metu bandysime pasiekti vidinę ramybę ir džiaugsmą, susijungdami kolektyvinėje meditacijoje.

Sahadža jogos mokytoja Šri Matadži Nirmala Devi – pripažinta ir įvertinta už pasauliui skleidžiamą vidinės taikos žinią – savo programose dažnai naudodavo muziką kaip universalią kalbą, padedančią visiems pasijausti vienybėje su savimi ir pasauliu.

Renginys nemokamas, galioja Botanikos sodo lankytojo bilietas (suaugusiems – 4 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams – 2 Eur).

Facebook įvykis: https://www.facebook.com/events/332858491382407/