Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

MOKINIŲ FLORISTIKOS DARBŲ VIRTUALI PARODA „DŪZGIAM KALĖDAS SODE!”

2020-12-08 iki 2021-01-06

Kviečiame į VIRTUALIĄ mokinių floristikos darbų PARODĄ: https://bit.ly/39TRazs


Čia jūs galite praturtinti save puikiomis ir išradingomis idėjomis kaip papuošti aplinką laukiant Šv. Kalėdų. Kaip ir kiekvienais metais, kūrybingų jaunuolių darbai yra labai išradingi. Kompozicijose naudojamos natūraliai išraiškingais raštais išvagotos medžio šakos, beržo ir Kalėdomis kvepiančios pušų šakelės. Darbai dekoruoti spygliais, samanomis, linais, riešutų geldelėmis, ąžuolo gilių kepurėlėmis, džiovintais žiedais ir vaisiais…Parodos dalyviai kūrė darbus pagal Konkurso taisyklių užduotis. Dalyvavo A, B ir C grupių jaunuoliai.

IŠRINKITE 5 POPULIARIAUSIUS A, B, C grupių dalyvių darbus. Kalėdų senis atsiuntė 5 PARODOS LANKYTOJŲ PRIZUS. Jie bus įteikti tiems parodos dalyviams, kurių darbai bus populiariausi ir surinks daugiausiai „Like'ų“ iki gruodžio 15 d.


UŽ A GRUPĖS DARBUS BALSUOKITE: https://bit.ly/3mXi8tL 
UŽ B ir C GRUPIŲ DARBUS BALSUOKITE: https://bit.ly/3oywam2


Taip pat visi parodos dalyviai ir juos parodai paruošę mokytojai bus apdovanoti Pažymėjimais ir VU Botanikos sodo bei parodos rėmėjo Vilniaus m. savivaldybės įsteigtais prizais.
Šiais metais konkursas „Dūzgiam Kalėdas sode!” negalėjo įvykti dėl situacijos šalyje. Tačiau net 26 skirtingų amžiaus grupių mokiniai bei studentai savo kūryba pratęsė konkurso idėją ir nuspredė dalyvauti virtualioje parodoje. Jie sukūrė po 2 floristikos darbus namuose ar mokykloje ir atsiuntė jų nuotraukas. Yra ir kolektyvinis klasės darbas, kuriuo taip pat džiaugiamės, nors jis atliktas ne pagal konkurso sąlygas.