Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

ŽEMĖS IR APLINKOS MENŲ PARODOS'21 „BALANSAS“ ATIDARYMAS

2021-09-18

Žemės ir aplinkos menų parodos

BALANSAS

atidarymas

2021 m. rugsėjo 18 d. 15.00 val.

Kairėnų g. 43, Vilnius. www.botanikos–sodas.vu.lt

Vilniaus universiteto botanikos sodas Kairėnuose – tai unikali vieta, kurioje jau antrą dešimtmetį, nuo 2003 metų, vyksta  Žemės ir aplinkos menų parodos. Kol kas tai pirmas ir didžiausias Lietuvoje šių menų projektas „Gamta ir Menas“, kuriame savo kūrybiškumą gali įgyvendinti ir eksponuoti įvairiausių specialybių menininkai. Paroda suteikia galimybę kūrėjams kurti gamtoje, atrasti ryšį su ja, vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo.

BALANSAS – tai šešioliktoji šio projekto paroda, kurioje dalyvauja keramikai, skulptoriai, tapytojai, tekstilininkai, floristai ir kt. Didžioji dalis kūrinių yra žemės meno (Land art) darbai, kurie sukurti naudojant tik gamtines medžiagas ir aplinkos meno (Environmental art) darbai sukurti iš dirbtinų įvairių medžiagų, integruoti į tam tikrą erdvę, pritaikyti prie vietinio gamtovaizdžio.

15.00 val. parodą atidarys organizuota ekskursija, kurios metu autoriai pristatys savo darbus ir netikėtus meninius sprendimus.

Parodos eksponatus ir instaliacijas bus galima stebėti iki š.m. spalio 31 d. (dėl nepalankių oro sąlygų, kai kurie darbai gali ir anksčiau sunykti). Kviečiame lankytis VU Botanikos sode ir stebėti meno kūrinių kaitą keičiantis metų laikams.

Daugiau apie Žemės ir aplinkos menų parodas: www.botanikos-sodas.vu.lt, www.facebook.com/LandArt.Lt

Parodą kuruoja Komunikacijos ir paslaugų skyriaus vyr. specialistė Inga Raubaitė.