FLORISTIKOS KONKURSAS IR PARODA „DŪZGIAM KALĖDAS SODE!”

Startuoja mokinių floristikos darbų konkursas ir paroda „Dūzgiam Kalėdas sode!”. Kviečiame dalintis kvietimu, registruotis iki lapkričio 25 d. ir dalyvauti!

Kur vyks?

Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnų g. 43, Vilniuje.

Kaip vyks?

Lapkričio 5–25 d. registruojame konkurso dalyvius;

Lapkričio 5–29 d. dalyviai kuria namų darbą konkursui;

Lapkričio 30 d. 10.00–14.00 val. dalyviai kuria konkursinį darbą botanikos sode;

Lapkričio 30 d. nuo 14 val. konkursinius darbus vertina komisija;

Gruodžio 1–15 d. kviečiame į dalyvių konkursinių ir namų darbų parodą;

Gruodžio 16 d. 15 val. apdovanojame konkurso laureatus ir dalyvius iškilmingoje  ceremonijoje,

o nuo 17 val. kviečiame į Kalėdinių dūzgių šventę!

Papildoma informacija konkurso dalyviams:

Lauksime jūsų VU botanikos sode LAPKRIČIO 30 D. 10 VAL., adresu Kairėnų g. 43, Vilniuje.

Tik nepamirškite:

• sukurti ir pasiimti floristikos namų darbą;
  • nusipirkti arba pačiam pasigaminti vainiko karkasą;
  • iš anksto vainiko karkasą paruošti (šiaudais, sąmanomis, šakelėmis ir t.t.) dekoravimui.

Botanikos sodas yra paruošęs jums džiovintų augalų, kankorėžių, uogų ir kt. puošybai!

Lapkričio 30 d. konkursas vyks taip:

10 val. atvykstate, registruojatės, paruošiate vietą darbui;
11 val. STARTUOJAME! Pradedame kurti konkursinius darbus.
13 val. FINIŠAS! Baigiame darbą, susitvarkome, pateikiame darbus organizatoriams, atsisveikiname;
14 val. darbus vertina komisija.

Gruodžio 1-15 d. skleisime gerąją žinią ir kviesime visus: draugus, bendradarbius, močiutes ir senelius, žurnalistus! -  į Jūsų darbų parodą…

ir sudalyvauti PARODOS LANKYTOJŲ PRIZO rinkimuose!

PARODOS LANKYMO LAIKAS - SPAUSKITE ČIA!

Gruodžio 16 d.  Dūzgiam Kalėdas sode! Sveikiname konkurso laureatus ir dalyvius, įteikiame Vilniaus universiteto botanikos sodo prizus, Lankytojų prizą, rėmėjų prizus ir dovanėles (jau atvyko Kalėdų senio dovanų maišas!).  Mokytojams įteikiame Vilniaus universiteto botanikos sodo pažymėjimus.

Vakarojame su VU Kinetikos teatro aktoriais, šokame su “Ratilio”, džiaugiamės laužu, šilta arbata ir artėjančių Kalėdų dvasia.

Konkursą organizuoja VU botanikos sodas ir Lietuvos floristų asociacija. Konkurso partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Informacinis rėmėjas  – žurnalas „Sodo spalvos".

Konkurso tikslas yra populiarinti floristikos meną, ugdyti ir skatinti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, meninės interpretacijos poreikį, ekologinį švietimą ir pagarbą aplinkai.

Konkurso dalyviu laikomas mokinys (-ė) ar studentas (-ė), užsiregistravęs (-usi) į konkursą ir kūrybinėse dūzgėse atlikęs (-usi) floristikos darbus pagal konkurso nuostatų reikalavimus.

Daugiau apie renginį teiraukitės el.p. aida.dobkeviciute@bs.vu.lt, tel. +37067076093.

ATSISIŲSKITE:

KVIETIMĄ DALYVAUTI;