Vilniaus universitetas

MENIU

Naujienos

2018 M. MOKINIŲ FLORISTIKOS KONKURSO „DŪZGIAM KALĖDAS SODE!“ LAUREATAI

VU boanikos sodas kartu su Lietuvos floristų asociacija ir Vilniaus miesto savivaldybe paskelbė mokinių floristikos konkurso „Dūzgiam Kalėdas sode!“ laureatus ir papildomų prizų laimėtojus!

Gruodžio 16 d. laureatus ir dalyvius pasveikino konkurso organizatoriai ir rėmėjai apdovanojimų renginyje, o šventinę nuotaiką kurstė Kinetikos teatro aktoriai ir meno kolektyvas „Ratilio“.


2018 m. mokinių floristikos konkurso „Dūzgiam Kalėdas sode!“ laureatai:

A grupėje
I vieta skirta Viktorijai Truselevič už Kalėdinį vainiką „Linksmas žaidimas“ ir eglutės žaisliuką „Senis Besmegenis“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Regina Baniukevič iš Vilniaus Simono Konarskio mokyklos;

            

II vieta skirta Emilijai Koroliovai už Kalėdinį vainiką „Mano džiaugsmas - Kalėdos“ ir eglutės žaisliuką „Mano džiaugsmas - Pelėdos“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Regina Baniukevič iš Vilniaus Simono Konarskio mokyklos;

        


III vieta skirta Dominykai Turlaitei už Kalėdinį vainiką „Kalėdinis žiemos kraitis“ ir eglutės žaisliuką „Šiaudinukas“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Birutė Jarumbavičienė iš Vilniaus Taikos progimnazijos.

       


B grupėje
I vieta skirta Karinai Romanovai už Adventinį vainiką „Dienų briaunos“ ir floristinę eglutę „Šaltuko išdaigos“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Jolanta Vosylienė iš Vilniaus Ateities mokyklos;

         

II vieta skirta Gretai Grinmanaitei už Adventinį vainiką „Eglių pasakos“ ir floristinę eglutę „Žalias švelnumas“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Jolanta Vosylienė iš Vilniaus Ateities mokyklos;

       

III vieta skirta Karoliui Karžinauskui už Adventinį vainiką „Švenčių laukimas“ ir floristinę eglutę „Šventėms pasiruošus...“. Dalyvį konkursui paruošė mokytoja Rima Skirvainienė iš Joniškio žemės ūkio mokyklos mokyklos.

         


C grupėje
I vieta skirta Gedai Drevinskaitei už Kalėdinį pakabinamą vainiką ir floristinę eglutę „Šalčio išdaigos...“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Rima Skirvainienė iš Joniškio žemės ūkio mokyklos mokyklos;

        


II vieta skirta Eglei Liubauskaitei už Kalėdinį pakabinamą vainiką ir floristinę eglutę „Kitokia...“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Rima Skirvainienė iš Joniškio žemės ūkio mokyklos mokyklos;

         

III vieta skirta Indrei Balčiūnaitei už Kalėdinį pakabinamą vainiką „Susuktas laikas“ ir floristinę eglutę „Sidabro pėdsakai“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Nijolė Kutkienė iš Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro.

              

D grupėje

I vieta skirta Andželai Strojin už Adventinį vainiką „Miško pasaka“ ir eglutės žaisliuką „Medžių mozaika“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Vaiva Jucytė iš Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro.

       


II vieta skirta Mantui Pažėrai už Adventinį vainiką „Ramybės sala“ ir eglutės žaisliuką „Lapų žaismas“. Dalyvį konkursui paruošė mokytoja Stanislava Kareckienė iš Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro.

       


III vieta skirta Julijai Aliukonytei už Adventinį vainiką „Miško dovana“ ir eglutės žaisliuką „Kalėdinis džiaugsmas“. Dalyvę konkursui paruošė mokytoja Vaiva Jucytė iš Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro.

       


Parodos lankytojų prizus laimėjo B grupės dalyvė ir laureatė Greta Grinmanaitė ir A grupės dalyvė Juta Beržinskatė, kurią konkursui įkvėpė ir paruošė mokytoja Aušra Banelienė.

               

Konkurse dalyvavo 55 vidurinių ir profesinių mokyklų mokiniai iš 12 Lietuvos miestų ir miestelių! Respublikinis mokinių floristikos konkursas „Dūzgiam Kalėdas sode!” nuskambėjo per Lietuvą ir sukvietė dešimtis lankytojų į parodą. Sodo muziejų dvi savaites puošė daugiau kaip 100 floristinių eglučių, žaisliukų, Advento ir Kalėdų vainikų.
Mokiniai varžėsi keturiose grupėse, suskirstytose pagal amžių ir įgūdžius. A grupėje dirbo V-VIII klasių mokiniai, B grupėje – IX-XII ir profesinių mokyklų gimnazijos klasių mokiniai, C grupėje rungėsi profesinių mokyklų mokiniai bei kolegijų studentai (amžiaus riba 25 metai), o D grupė subūrė profesinių mokyklų mokinius bei kolegijų studentus su specialiaisiais poreikiais.
Darbus vertino profesionalių floristų, Vilniaus miesto savivaldybės ir VU botanikos sodo komisija: Natalja Učvatova, Daiva Meilutė-Šeršniova, Jolanta Malijonienė, Irena Ramanauskaitė ir Inga Raubaitė.
Konkursą organizavo VU botanikos sodas ir Lietuvos floristų asociacija; konkurso partneris – Vilniaus miesto savivaldybė; informacinis partneris – žurnalas „Sodo spalvos“.