VU 440! KAIP VU BOTANIKOS SODAS UNIVERSITETO 400-MEČIO ĄŽUOLYNĄ AUGINO IR PATS AUGO

Yra vietų, kurios tarsi suaugę su ten esančiais objektais. Kaip Vilniaus senamiesčio neįsivaizduojame be Vilniaus universiteto, taip dabar Kairėnai tapo Vilniaus universiteto botanikos sodo sinonimu. Jeigu šiais metais Vilniaus universitetas švenčia garbingą 440 metų jubiliejų, tai botanikos sodas Kairėnuose labai kuklų, bet jam be galo svarbų savo veiklos 45-metį. Taigi, norėtųsi grįžti į 1979-uosius, kai buvo švenčiamas Vilniaus universiteto  400 metų jubiliejus,  pasklaidyti to meto spaudą, botanikos sodo archyvinius dokumentus ir prisiminti, kuo gyveno tik penktus metus einantis botanikos sodas Kairėnuose.

SKAITYKITE VISĄ STRAIPSNĮ!