PARODA MUZIEJUJE. ŽALIAS SKĖTIS PRISTATO

Kviečiame gegužės 18 d. 15 val. į Gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ surengtą ir Žemės dienai skirtą parodos atidarymą Muziejuje. Fotografijos ir gamtos mėgėjai galės ne tik aplankyti parodą, bet ir sužinoti įspūdingų nuotraukų priešistorę.

Ar matėte elnią, iki ragų paskendusį geltonai žydinčioje pievoje? O žuvį iš lapo ir... šerkšno? Ar kada nors žaidėte žiūrynių su žvirbline pelėda?.. Ne kiekvienam taip pasiseka: geriausius gamtos fotografų kadrus lemia ilgos tykojimo valandos, išlavinta nuojauta ir, be abejo, sėkmė. VU Botanikos sodo Muziejuje eksponuojamoje parodoje galėsite pamatyti pačius geriausius kadrus.

Parodoje dalyvauja 58 autoriai iš 4 šalių. Ji Botanikos sodo lankytojus džiugins tik du gegužės savaitgalius, 18-19 ir 25-26 dienomis, tad būtinai užsukite į pirmą Muziejaus aukštą!

Per Tarptautinės biologinės įvairovės dienos šventę, gegužės 18 d., botanikos sodo lankymas nemokamas.

Parodoje darbus eksponuoja kūrėjai: Aistė Kanapeckaitė- Čerenkovienė, Aleksej Musatov, Alfredas Motiejūnas, Algimantas Navickas, Algis Jakštas, Alvydas Stauskas, Andrejus Zelevas, Andriejus Bagdanovas, Andrius Surgailis, Benedikta Jakštienė, Boris Belchev, Bronius Šablevičius, Dainius Dirgėla, Daiva Cirtautė, Daiva Šeibelienė, Dalia Padaigienė, Dalia Račkauskaitė, Deimantas Kučinskas, Domas Samuolis, Eriks Racenis, Evaldas Kazela, Gediminas Gražulevičius, Gintaras Kraujelis, Gintaras Stanislovėnas, Gintautas Antanavičius, Gitana Kavaliauskaitė, Gunars Kopštals, Ingrida Kepalaitė, Jonas Janušauskas, Jonas Junevičius, Jonas Strazdauskas, Juozas Baškys, Juozas Kaupas, Kastytis Vainauskas, Kęstutis Čepėnas, Mindaugas Ilčiukas, Normantė Ribokaitė, Petras Bilkis, Ramūnas Misiūnas, Regina Barzdaitė, Remigijus Gegelevičius, Rimantas Bikulčius, Rimantas Čepulis, Rimantas Ereminas, Rimantas Nalivaika, Rimantas Udras, Rimas Leleckas, Rimas Sukarevičius, Selemonas Paltanavičius, Sigita Bagdanovienė, Sigitas Strazdauskas, Simonas Minkevičius, Stanislovas Sinkevičius, Vaidas Garla, Vilija Visockienė, Vytautas Knyva, Vladimir Mijailovič, Zita Gasiūnaitė.

Daugiau apie Tarptautinės bioįvairovės dienos šventę.