VAIKŲ ŽEMĖLAPIŲ KONKURSO LAUREATŲ PARODA

Birželio 1-25 dienomis Lietuvos kartografų draugija VU Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnuose) eksponuoJA B. Petchenik vardo 2019 m. Vaikų žemėlapių konkurso geriausiai įvertintų darbų parodą.

Kviečiame pasidžiaugti jaunųjų kūrėjų darbais!

Lietuvos vaikai myli savo gimtą šalį ir visą pasaulį. Jie neabejingi pasaulio likimui ir ekologinėms problemoms. Tuo galima įsitikinti peržiūrėjus Lietuvos kartografų draugijos organizuoto Vaikų žemėlapių konkurso dalyvių darbus.

Lietuvos kartografų draugija jau ne pirmus metus Lietuvoje rengia vaikų žemėlapių konkursą, kuris yra analogiško pasaulinio konkurso dalis. Šiemet konkursui buvo pateikta daugiau kaip 1200 įvairia technika atliktų darbelių. 6 geriausi darbeliai išsiųsti į Japoniją, kur liepos mėnesį vyksiančiame finaliniame konkurse atstovaus Lietuvai.

Skaitykite daugiau