KVIEČIAME Į „GARDEN“ FESTIVALĮ VISAI ŠEIMAI 25-26 D.

Rugpjūčio 25-26 d. VU Botanikos sodas Kairėnuose taps scena muzikos „Garden“ festivaliui, kuriame mėgstamų atlikėjų paklausyti, įvairiose pažintinėse pramogose dalyvauti kviečiame ne tik pavienius gerbėjus, bet ir šeimas.

Programa trumpai:

Rugpjūčio 25 d.

16:00 atidaromos durys

18:00 Spektaklis vaikams "Laimė yra lapė"

19:00 Monika Liu

20:00 Mantas

Rugpjūčio 26 d.

17:00 atidaromos durys

19:00 Cheri

20:00 G&G Sindikatas

Pirmąją festivalio dieną, rugpjūčio 25 d., sekmadienį, pradės charizmatiškasis dainininkas Mantas Jankavičius. Atlikėjas ir aktorius turi ne tik platų suaugusių žmonių gerbėjų ratą, bet ir yra be galo mylimas vaikų. Taip pat pasirodys Monika Liu, kuri išsiskiria savo nepaprastu išraiškingumu scenoje bei ypatingu jautrumu muzikai. Dainininkė pati kuria dainas, jos repertuare – kūriniai nuo džiazo iki šokių muzikos.

2018 m. ƒ„Garden“ festival vaizdas iš paukščio skrydžio. Nuotr. Domanto Kanclerio

Antrąją dieną, pirmadienį, pradės reperė Cheri, pasižyminti tikru energijos užtaisu. Ji pristatys savo kūrybos dainas ir žada užkurti tikrą hip hopo vakarėlį, kurį pratęs jau 24 metus scenoje karaliaujantis ir visų mylimas G&G Sindikatas. Koncerte grupė pristatys savo naujausią albumą „99“, kurį išleido pernai su žinomiausias šalies muzikantais, tokiais kaip Jievaras Jasinskis, Vytis Smolskas, Mindaugas Balčiūnas, Sigitas Gailius ir daugelis kitų.

„Garden“ festivalis mūsų komandai labai mielas projektas – organizuodami jį, mes galvojame apie šeimas ir galimybę pasiūlyti joms kokybiškas pramogas kartu su nepakartojamais muzikiniais pasirodymais. Ieškojome erdvės, kuri trauktų savo unikalumu, būtų saugi ir nutolusi nuo miesto triukšmo bei gatvių šurmulio – VU Botanikos sodas tam ideali vieta“, – sako festivalio iniciatorius ir organizatorius Valdas Petreikis.

Žiūrovai galės ne tik pasiklausyti savo mėgstamo atlikėjo, bet ir išbandyti įvairias pramogas, vyksiančias po atviru dangumi, pasigrožėti botanikos sodo augalų kolekcijomis, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, kūrybinėse dirbtuvėse.

Veiks įvairaus gatvės maisto furgonėliai, o šefai žada gaminti patiekalus su meile ir šypsena.

Ypatinga programa lauks mažųjų šventės dalyvių, nors esame tikri, kad ne vienas suaugęs neištvėręs prisidės prie įdomių užsiėmimų.

Aitvarų meistrai kvies vaikus susikonstruoti savo svajonių aitvarą ir susidraugauti su vėju!

Antrąją festivalio dieną (08-26): nuo 17:00

Mažieji festivalio svečiai galės išbandyti net 4 milžiniškus batutus, o išsidūkę pasimėgauti ypatinga cukraus vata.

Antrąją festivalio dieną (08-26): nuo 17:00

Piešimas ant veidukų. Žinomi ir pamėgti, tiesiai iš pasakų ir filmų nužengę personažai kvies vaikus tapti jų pasakos dalimi.

Antrąją festivalio dieną (08-26): nuo 17:00

Festivalio savanoriai kartu su mažaisiais lankytojais pūs ir gaudys didžiuosius muilo burbulus.

Antrąją festivalio dieną (08-26): nuo 17:00

Atrasime naujas sodo erdves ir sužinosime ką skanaus šiais metais sodo Močiutė užaugino. Darže bandysime atpažinti net 150 rūšių valgomų, maistui ar jo pagardinimui naudojamų augalų, kalbėsime apie lietuvių daržų darželių tradicijas ir kulinarinį paveldą.

Pirmąją festivalio dieną (08-25): 16:30

Antrąją festivalio dieną (08-26): 17:30

Kartu su VU Botanikos sodo gidu keliausime pasigrožėti ypatingomis sodo žydinčių augalų kolekcijomis, žiedų formomis ir jų spalvomis. O šiandien prieš gerbėjus prasiskleidusiais žiedais jau puikuojasi šimtai rūšių ir veislių jurginų, kardelių, hortenzijų, astilbių, piliarožių ir kitų augalų!

Pirmąją festivalio dieną (08-25): 17:30

Antrąją festivalio dieną (08-26): 18:30

Senojo Kairėnų dvaro pamatai virs smėlio kopa, kurioje kursime koliažus iš gamtinių medžiagų. Gal tėveliai prisimena, kaip vaikystėje dėliojo paslaptis arba „sekretus“? Gal šios paslaptys virto svajonėmis, o svajonės – šių dienų akimirkomis? Margaspalvių žiedų, lapelių ir uogų dėlionės smėlyje pradžiugins visą šeimą.

Pirmąją festivalio dieną (08-25): 16:00 - 18:00

Antrąją festivalio dieną (08-26): 17:00 - 19:00

VR City  kvies išbandyti įvairius virtualios realybės žaidimus Pirmąją festivalio dieną (08-25).

Bilietus į muzikos ir pramogų festivalio šeimai „Garden“ koncertus galima įsigyti Bilietai.lt arba Bilietai.lt pardavimo kasose.

Koncerto dieną dalyviams bus atidarytos pagrindinės (54.736205, 25.40387 (WGS)) ir Japoniško sodo kasos (54.735301, 25.396923 (WGS)). Administracijos adresas Kairėnų 43, bet į sodą važiuoti su mašina negalima, prie kasų yra nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės. Taip pat iš Vilniaus galima atvažiuoti 18, 38 arba 114 autobusais, stotelė Kairėnai.

Primename, kad Botanikos sodas yra nerūkymo zona, be to, prašome nesivesti augintinių.

Sekite festivalio naujienas Facebook!