2019 M. MOKINIŲ FLORISTIKOS KONKURSAS DŪZGIAM KALĖDAS SODE!

Konkurso tikslas – populiarinti floristikos meną, ugdyti ir skatinti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, meninės interpretacijos poreikį, ekologinį švietimą ir pagarbą aplinkai. 2018 m. metų konkursas sukvietė  62 mokinius ir 47 mokytojus iš 42 vidurinių ir profesinių mokyklų. Mokinių sukurtos Advento ir Kalėdų puošmenos iš natūralių medžiagų, kūrybiškumu ir kompozicijų išpildymu prilygo profesionalių floristų darbams. Kviečiame mokytojus ir jų mokinius dalyvauti šiame konkurse, pasitikti Šv. Kalėdas su nuostabiais floristiniais papuošimais ir dovanomis!

Kur vyks?

Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnų g. 43, Vilniuje.

Kada ir kaip vyks?

Lapkričio 3–24 d. vyksta konkurso dalyvių registracija;
Lapkričio 3–24 d. dalyviai kuria namų darbą konkursui;
Lapkričio 28 d., ketvirtadienį, 10.00–14.00 val. dalyviai kuria konkursinį darbą VU Botanikos sode;
  Dalyvių registracija ir pasirengimas darbui nuo 9.00 val.
  Darbo pradžia - 10.00 val.
Lapkričio 28 d. nuo 14 val. konkursinius ir namų darbus vertina komisija;
Lapkričio 29–gruodžio 14 d. kviečiame į floristikos darbų parodą Muziejuje;
Gruodžio 15 d. 15 val. apdovanojame konkurso laureatus ir dalyvius iškilmingoje  Kalėdinių dūzgių šventėje!

Namų ir konkurso užduotys, konkurso eiga ir taisyklės numatyti konkurso Nuostatuose. Konkurso nuostatus atsisiųskite ČIA.

Dalyvio anketą atsisiųskite ČIA.

Užpildytą anketą siųskite el. paštu rasa.ryliskiene@bs.vu.lt iki lapkričio 24 d.

Daugiau apie renginį teiraukis el. paštu aida.dobkeviciute@bs.vu.lt

Kviečiame dalintis Konkurso kvietimu, kurį atsisiųkite ČIA.

Konkursą organizuoja:

VU botanikos sodas ir Lietuvos floristų asociacija

Konkurso partneris Vilniaus miesto savivaldybė

Informacinis rėmėjas žurnalas „Sodo spalvos“