SODO NAUJIENA: BATUTŲ MIESTELIS BASAKOJŲ PIEVOJE

DĖMESIO!

VU Botanikos sode Kairėnuose atsirado nauja pramoga – batutų miestelis. Netoli nuo įėjimo ir restorano IMPERIUM, Basakojų tako pievoje,

laukia spalvingi, ryškūs, skirtingo amžiaus vaikams pritaikyti pripučiami batutai.

Čia galima ne vien apsilankyti norint papramogauti, bet ir švęsti gimtadienius ar kitas šventes po atviru dangumi.

***

Vasarai pasibaigus, batutų miestelis užsidaro!

***

Kol vaikai (4-12 m.) pramogauja, jais pasirūpins batutų parko darbuotojai. Tėvelių prižiūrimi, pripučiamuose batutuose gali žaisti ir mažesni vaikučiai.

Įėjimas į batutų miestelį pusei valandos kainuoja 5 eurus, neribojant laiko – 7 eurus.

Norint čia apsilankyti, reikia kasose įsigyti įprastą Botanikos sodo lankytojo bilietą.

Dėl užsakymų didesnei vaikų grupei, gimtadienio ar kitų švenčių šventimui skambinti tel. +370 68639370 arba kreiptis per FB.