SPEKTAKLIS MUZIEJUJE „BO“, – RUGSĖJO 5 D. 12 VAL.

Boružė su šešiais taškeliais kviečia vaikučius ir tėvelius, ir močiutes į kelionę svajonės link miškais ir pievomis!
Sutiksim daug kitų žvėrelių, mokysimės suprasti, kalbėtis ir draugauti! O svarbiausia, padėsim boružei nukeliauti į mokyklą! Boružė jums mojuoja ir kviečia keliauti kartu!
Ar ateisi?
BILIETAI PARDUODAMI ČIA!

IMAGINACIJAUS teatras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas Kairėnuose laukia jūsų!

Nežinote, kaip atvykti į Kairėnuose esantį Vilniaus universiteto botanikos sodą? Įveskite navigacijos  programoje mūsų pagrindinės kasos adresą – Kairėnų 57 arba koordinates, 54.735924, 25.403741 (WGS), o atvykę sekite nuorodomis. Jei važiuojate autobusu: 18, 38, 114, stotelė Kairėnai. Turėkite kaukes, o linksmybėmis pasirūpinsime mes:)

Planuojame, kad renginys vyks lauke, bet netikėtai subjurus orams, persikeltume į patalpas.