SKELBIAMAS NUOTRAUKŲ KONKURSAS „SAKUROS LIETUVOJE“

JAPONIJOS AMBASADA LIETUVOJE KVIEČIA DALYVAUTI KONKURSE!

2021 metais minime draugiškų santykių tarp Japonijos ir Lietuvos 30 metų sukaktį. Šiuo laikotarpiu įvairiose Lietuvos vietovėse buvo pasodinti Japoniją simbolizuojantys sakurų medeliai, stiprinantys abiejų šalių draugystę.

Lietuvoje sulig kiekviena diena vis labiau jaučiasi pavasaris ir jau visai greitai pražys sakuros. Kviečiame Jus fotografuoti sakuras ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Sakuros Lietuvoje“!

Pagrindiniai konkurso kriterijai ir vertinimas vyks pagal tai, kaip nuotraukose atsispindi :

1. Sakurų grožis.
2. Pavasario atėjimo džiaugsmas.
3. Ryšys tarp žmogaus ir sakuros.
4. Lietuvos ir Japonijos draugystė.

Kiekvienos kategorijos geriausios nuotraukos autorius bus apdovanotas atminimo prizais, o pagal visus kriterijus aukščiausiai įvertinto kūrinio autoriui bus įteiktas pagrindinis konkurso prizas.

Birželio mėnesį planuojama konkurso nugalėtojų nuotraukų bei atrinktų geriausių nuotraukų paroda.

Visus maloniai kviečiame dalyvauti!

KONKURSO SĄLYGOS ČIA