KVIEČIAME Į EDUKACINIUS UŽSIĖMIMUS IR EKSKURSIJAS VU BOTANIKOS SODE!

Apsilankykite, pamatykite, užuoskite, išgirskite, palieskite ir kurkite VU Botanikos sode!

Čia edukacijas veda sodo gidai, kurie jus supažindins su įspūdinga sodininkų puoselėjama biologine įvairove ir augalais, atkeliavusiais iš įvairiausių mūsų planetos kraštų. Gidai pasakoja apie žiedinius augalus, padeda kurti koliažus iš gamtinių medžiagų smėlio kopose. Sode sužinosite kaip užsiauginti Žaliąjį namą ir galėsite pasigrožėti sodo panorama iš paukščio skrydžio, ar savaiminės Lietuvos floros džiunglėmis. Kultūros paveldo mėgėjams gali būti įdomu klaidžioti senojo dvaro istorijos labirintais. Kitiems – atrasti Japoniško sodo krioklį, linksmai čiurlenantį upeliuką, tvenkinyje nardančius oranžinius karpius ir iš dinozaurų laikų atkeliavusį ginkmedį! Daržininkų laukia pilnas rudens gėrybių Močiutės daržas. Spalvingi jurginai, aristokratiškosios hortenzijos, grakštūs viržiai, dangų siekiantys kardeliai, - tai rugsėjo įdomiausios augalų kolekcijos! Keliolika edukacinių užsiėmimų ir ekskursijų su gidais laukia Jūsų darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 valandos.

Klauskite dėl užsiėmimų el.p. edukacija@bs.vu.lt
Sodo žydėjimo kalendorių rasite ČIA
Apie edukacijų temas ir paslaugų kainas skaitykite ČIA

Kviečiame įkvėpti gaivaus rudeniško oro ir pažinti stulbinantį augalų pasaulį kartu su sodo gidais!