Vilniaus universitetas

MENIU

Naujienos

VU BOTANIKOS SODAS VINGYJE VĖL ATVERIA SAVO VARTUS LANKYTOJAMS

Dėmesio! Festivalio ‘Vilnius Ore’ metu liepos 16, 17, 18 ir 19 dienomis VU Botanikos sodo Vingio skyrius lankytojams bus atidarytas iki 16 val. Bilietai parduodami iki 15 val.

Nuo 18.00 val. galima įsigyti bilietus į koncertus.

Miesto festivalio ‘Vilnius Ore’ programa:

liepos 16 d. 20 val. koncertuoja ANGELOU
liepos 17 d. 20 val. koncertuoja KAMANIŲ ŠILELIS
liepos 18 d. 20 val. koncertuoja  GOLDEN PARAZYTH
liepos 19 d. 20 val. koncertuoja LOS SECRETOS DE PABLO

 

VU Botanikos sodas Vingyje ir vėl atveria savo vartus lankytojams! Jau nuo rytojaus, liepos 2-osios, kviečiame Jus užsukti į atnaujintą VU Botanikos sodo Vingio skyrių, o jau liepos 16-19 dienomis čia Jūsų lauks ypatingi koncertai po atviru dangumi – sugrįžtantis muzikos festivalis „Vilnius Ore“ kviečia į keturių Lietuvoje jau pamėgtų ir sparčiai populiarėjančių atlikėjų koncertus! 

VU Botanikos sode Vingyje pastaruoju metu atlikti esminiai sodo takų sistemos atnaujinimo darbai, iš dalies atkurta senoji planinė teritorijos struktūra, menanti Vilniaus jėzuitų akademijos rezidencijos laikus (XVII a.). Ypatinga naujiena – sėkmingai atkurtas tą laikotarpį menantis tvenkinys, atnaujintos vejos, smulkiosios infrastruktūros elementai.

 

Šiuo metu Vingio skyriuje vis dar tęsiami vaistažolių ekspozicijos įrengimo, žolinių augalų kolekcijų pertvarkymo darbai, o taip pat – senųjų jėzuitų rezidencijos statinių ir vėlesnio laikotarpio dvarvietės pastatų tyrimo darbai (ruošiamasi jų rekonstrukcijai).

 

Vis dėlto lankytojai jau nuo liepos 2-osios galės grožėtis šiuo nuostabiu Vingio kampeliu, kuriame kelių šimtmečių paveldas darniai susilieja ir sugyvena su išskirtinio grožio gamta. Tai kuria ypatingą aurą – pasigėrėsite atsiveriančia Neries vingio panorama ir seniausiais VU Botanikos sodo medžiais, sužinosite ne vieną įdomią ir intriguojančią istoriją. VU Botanikos sodo Vingyje darbo laiką sužinosite čia.

 

Muzikos festivalio „Vilnius Ore“ koncertai VU Botanikos sode Vingyje (liepos 16-19 dienomis):

ANGELOU (liepos 16 d.):

Šiais metais sugrįžtantį „Vilnius Ore“ muzikos festivalį „atidarys“ viena ryškiausių R&B ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou. Iš pajūrio kilusi atlikėja pasižymi savo giliu balsu ir alternatyvaus ritmenbliuzo kūriniais, kuriuose derina soulo, R&B ir elektroninės muzikos stilius. Talentingoji Angelou penkiskart nominuota M.A.M.A. apdovanojimuose, o jos albumas „Fazė“ tapo 2021 metų klausomiausiu lietuvės atlikėjos albumu Lietuvoje.

Bilietai: https://bit.ly/3W4PM4G

KAMANIŲ ŠILELIS (liepos 17 d.):

Antrąją „Vilnius Ore“ festivalio dieną scenoje pasirodys geriausia Lietuvos praėjusių metų alternatyviosios muzikos grupe pripažintas „Kamanių Šilelis“ - Kamilės Gudmonaitės ir Manto Zemlecko duetas. Indie folk/art pop stiliaus muziką kurianti grupė naudoja tokius instrumentus kaip dambrelis, didžeridu, gitara, analoginis sintezatorius ir ritmo mašina, todėl puikiai derės su VU Botanikos sodo Vingyje atmosfera.

Bilietai: https://bit.ly/3W59BZG

GOLDEN PARAZYTH (liepos 18 d.):

Trečiąją renginio dieną festivalyje karaliaus mūsų šalies muzikos padangėje savo „indie“ ir alternatyviojo pop stilistika bei emocingumu kūryboje išsiskirianti grupė „Golden Parazyth“, galinti pasigirti šimtais koncertų tiek Lietuvos, tiek užsienio festivaliuose bei „apšildžiusi“ tokias pasaulinio lygio žvaigždes, kaip „Hurts“ ir Lana del Rey.

Bilietai: https://bit.ly/3W1PfAq

LOS SECRETOS DE PABLO (liepos 19 d.)

Miesto festivalį „uždarys“ sparčiai Lietuvos muzikos scenoje populiarėjantys „Los Secretos de Pablo“. Trylikos muzikantų grupė pasižymi didžiule energija, užkrečiančia gera nuotaika bei Lotynų Amerikos ritmais, o jų pasirodymai žiūrovams leidžia pasijusti taip, tarsi būtų tikrame Pietų Amerikos vakarėlyje. Ši grupė į mūsų šalies padangę atneša salsos, bačatos, regio, ska ir kumbijos muzikos žanrus.

Bilietai: https://bit.ly/3xETit8

Iki susitikimų sode!