BOTANIKOS SODE – JAUNIEJI TYRĖJAI

Šiandien VU botanikos sode – rekordiškai daug jaunųjų tyrėjų! Tai įvykusio STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ dalyviai, kuriuos pasveikino ir apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius bei konkurso komisijos narė, VDU Gamtos mokslų fakulteto Biochemijos katedros profesorė habil. dr. Vida Mildažienė. Šiam konkursui buvo pateikta 80 mokinių darbų, kuriuose nagrinėjami, prognozuojami gamtos reiškiniai, atliekami ir fiksuojami eksperimentai. Simboliška, kad erdve nugalėtojų apdovanojimui tapo botanikos sodas, įdomus savo natūralios ir kultūrinės floros buveinėmis. Po renginio moksleiviams buvo surengtos edukacinės ekskursijos.

Konkurso rengėjai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, partneris VU botanikos sodas.