RUGPJŪČIO 31 D. BOTANIKOS SODE – DAUGYBĖ ŽVALUMO DIENOS RENGINIŲ!

Kviečiame visus rugpjūčio 31 d. į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kur jau šeštąjį kartą vyks „Žvalumo diena“. Tai sveikos gyvensenos populiarinimo renginys, kuriame kelios dešimtys sostinės sveikos gyvensenos organizacijų ir pavienių entuziastų ragins pajudėti ir atsipalaiduoti, pasisemti naudingų žinių, paskanauti sveiko maisto ir įsigyti sveikų produktų. Veiklos pasklis į žalias sodo erdves, lips į apžvalgos aikšteles, skleisis pirčių garais ir netgi plūduriuos ant vandens... Užsukite su visa šeima, nes sau įdomių pramogų ras kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus!

Lankytojai turi įsigyti Botanikos sodo bilietą, atskiro mokesčio dalyvavimui Žvalumo dienoje nėra, o jeigu konkretūs užsiėmimai mokami, jų kaina nurodyta. Lietaus atveju dalis užsiėmimų vyks patalpose.

ŽVALUMO DIENOS PROGRAMA

PRANEŠIMAS SPAUDAI

ŽEMĖLAPIS

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti renginio programą.

Lankytojų dėmesiui!

Į renginį patariame atsinešti: indų maistui, skėtį, mankštos kilimėlį.
Dalyvausiantiems kvėpavimo praktikoje: kilimėlį, pagalvėlę, užklotą.
Dalyvausiantiems pirties programose: pirties kepurę, pirties drabužius arba maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, chalatą, paplūdimio šlepetes.
Dalyvausiantiems irklenčių mankštoje: lengvą sportinę aprangą arba maudymosi kostiumėlį, specialius plaukiojimo batus, drabužių persirengti ir rankšluostį.

Šventėje nerūkome ir nevartojame svaigalų.

Renginys nemokamas. Tereikia įsigyti Botanikos sodo lankymo bilietus (suaugusiesiems – 4 eurai, moksleiviams, studentams, pensininkams – 2 eurai, vaikams iki 7 metų – įėjimas nemokamas, plačiau)

Renginio organizatoriai:

VU Botanikos sodas

Lietuviškos pirties bičiulių draugija; pirtiesbiciuliai@gmail.com, tel. pasiteirauti 8 687 91499

Šventę remia: Vilniaus miesto savivaldybė, UAB „Deklarta“