Vilniaus universitetas

MENIU

Naujienos

52-OJI RUDENS MUGĖ „LIETUVOS ŽIEDAI 2023“

Lietuvos gėlininkų sąjunga tęsia kasmetines tradicijas ir kviečia į 52-ąją rudens mugę „Lietuvos žiedai 2023“ VU Botanikos sode! Rugsėjo 15–17 dienomis VU Botanikos sode (Kairėnų g. 43, Vilnius) šurmuliuos iš įvairiausių Lietuvos kampelių suvažiavę gėlių augintojai, sodininkai, ūkininkai.
Mugėje bus galima rinktis iš didelio tiek dekoratyviųjų žolinių, tiek sumedėjusių augalų asortimento. Galėsite ne tik įsigyti augalų, bet ir gauti profesionalią konsultaciją tiesiai iš augintojų. Stebins gausus bijūnų, varpinių augalų asortimentas, bus svogūninių augalų – juos laikas įsigyti, jei norite jau pavasarį džiaugtis įvairiaspalviais žiedais.

 

Mugėje galėsite nusipirkti žinomų ir retesnių vaiskrūmių bei vaismedžių. Gediminas Cijūnaitis, sukaupęs įspūdinga vaismedžių kolekciją, pristatys savo išaugintus obuolius ir kriaušes. Rimantas Stankūnas pristatys vieną įspūdingiausių Lietuvoje šermukšnių kolekciją, šių uogų galėsite ir paskanauti. Gausybę obuolių ir jų sodinukų net iš Žagarės atsiveš ūkininkai Pamparai. Mugėje taip pat rasite slyvų, medlievų.

 
Išpuoselėtus savo rankomis išaugintus augalus atveš Daiva Gasiūnienė iš Kuršėnų, Darius Gusas iš Kauno, Antanas Dargenis iš Mažeikių, Onutė Čeponienė ir Eglė Gintauskienė iš Vilniaus, Saulius Zaraka iš Utenos ir daugelis kitų. Mugėje taip pat rasite keramikos ir medžio dirbinių, akmens skulptūrų.

 
Rudens mugė „Lietuvos žiedai 2023“ veiks:
penktadienį (rugsėjo 15 d.) 10.00–19.00 val.
šeštadienį (rugsėjo 16 d.) 08.00–19.00 val.
sekmadienį (rugsėjo 17 d.) 08.00–16.00 val.

Daugiau informacijos mugės dalyviams:
dr. Regina Juodkaitė
tel. + 370 673 17 430
el.p. regina.juodkaite@gmail.com