KVIEČIAME REGISTRUOTIS MOKINIŲ DARBŲ KONKURSUI ,,FLORISTINĖS PAVASARIO METAMORFOZĖS”

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras skelbia mokinių floristikos darbų konkursą ,,Floristinės pavasario metamorfozės”. Po konkurso darbai bus eksponuojami parodoje VU Botanikos sodo Muziejaus salėje.

Kas: mokinių floristikos darbų konkursas-paroda ,,Floristinės pavasario metamorfozės”
Dalyviai: profesinių mokyklų mokiniai, besimokantys pagal floristo profesinio mokymo programą; vidurinių mokyklų, gimnazijų 10-12 klasių mokiniai, besimokantys floristikos modulių.
Išankstinė registracija konkursui: dalyvio anketą užpildyti iki 2024 m. kovo 12 d. (dėmesio: registracijos data pratęsta), ją siųsti el. paštu: giedre.jasiukaite@vpvpmc.ltKonkurso dalyvio anketą atsisiųsite ČIA.

Konkurso diena: 2024 m. kovo 22 d., VU Botanikos sodas (Kairėnų g. 43, Vilnius)
Konkurso dalyvių darbų paroda veiks: 2024 m. kovo 23 - 30 d., VU Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g. 43, Vilnius)
Konkurso ir parodos partneris: VU Botanikos sodas

Konkurso komisija vertins šiuos konkurso dalyvių darbus:

Vidurinių mokyklų, gimnazijų mokinių grupė:
Namų darbas: floristinis pakabinamas kiaušinis. Darbą konkurso dalyviai atsiveža jau paruoštą eksponuoti konkurso dieną.
Konkursinis darbas: floristinė kompozicija lizdas. Darbas turi būti interjerinis ir atspindėti konkurso temą „Floristinės pavasario metamorfozės“. Darbą konkurso dalyviai komponuoja konkurso metu. Medžiagas ir priemones, reikalingas darbui komponuoti, konkurso dalyviai pasiruošia ir atsiveža patys.

Profesinio mokymo įstaigų mokinių grupė:
Namų darbas: netradicinė floristinė verba. Darbą konkurso dalyviai atsiveža jau paruoštą eksponuoti konkurso dieną.
Konkursinis darbas: floristinė pavasarinė kompozicija inde.
Konkursinė užduotis – „Siurprizas“: tai konkurso organizatorių paruošta speciali užduotis. Konkurso metu dalyviai iš pateiktų medžiagų gamins floristinį darbą. Dalyviai „Siurprizo“ temą ir užduotį sužinos konkurso metu.

Komisija dalyvių darbus vertina 2024 metų kovo 22 d., konkurso laimėtojai apdovanojami kovo 22 d.

Konkurso nuostatai skelbiami ČIA.