VILNIAUS UNIVERSITETO REKTORATO VIZITAS

VU Botanikos sode Kairėnuose – ypatingas susitikimas. Sode lankėsi Vilniaus universiteto rektoratas: rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, mokslo prorektorė ir vicerektorė prof. dr. Edita Sužiedėlienė, studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, partnerystės prorektorius dr. Artūras Vasiliauskas, organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorė dr. Rita Rekašiūtė Balsienė ir kancleris Nikita Ananjevas. Rektoratą pasitiko VU Botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila ir sodo padalinių vadovai: direktoriaus pavaduotoja, Administravimo ir ūkio skyriaus vadovė Irena Noreikienė, Augalų kolekcijos skyriaus vadovas dr. Darius Ryliškis, Komunikacijos ir paslaugų skyriaus vadovė Aida V. Dobkevičiūtė, Mokslo programų skyriaus vadovė habil. dr. Izolda Pašakinskienė, Vingio skyriaus vadovė dr. Regina Juodkaitė. Vyko diskusija apie Botanikos sodo misiją aktyvioje ir atviroje Universiteto bendruomenėje, moksle ir Universiteto įvaizdžio kūrime tarptautinėje erdvėje. Dr. Audrius Skridaila pristatė Botanikos sodo infrastruktūros plėtros gaires ir kalbėjo apie šių dienų kasdienius iššūkius. Buvo svarstomos galimybės pradėti šimtmečio istoriją pasakojančio Vingio skyriaus tvarkymo darbus. Svečius sodo darbuotojai palydėjo į šiandien įspūdingai žydinčią dekoratyviausių alyvų kolekciją Alyvų kalne. Vizitas parodė, kokias svarbias veiklas vykdo Universiteto Botanikos sodas šioje aukštojo mokslo institucijoje, Vilniaus mieste ir biologinę įvairovę atstovaujančioje pasaulio bendruomenėje.