KONCERTAS MUZIEJUJE. TĖVO DIENAI – GRAŽIAUSIOS DAINOS BIRŽELIO 2 DIENĄ

Tėvo dienos proga VU botanikos sodas ir moterų ansamblis „Dainų sodai“ dovanoja šaunų koncertą! Birželio 2 dieną Kairėnuose kviečiame visus lankytojus ne tik apžiūrėti Botanikos sodą, bet ir pasiklausyti mėgstamų kompozitorių dainų: V. Kernagio, A. Raudonikio, B. Gorbulskio, T. Šumsko ir kitų. Jos tądien skambės mylimiems ir mylintiems tėčiams, seneliams, globėjams.

„Dainų sodo“ ansambliui vadovauja žinomas choro dirigentas, kompozitorius, vienas iš Lietuvos dainų švenčių dirigentų Tadas Šumskas, be kitų įvertinimų už ilgametę veiklą muzikos srityje apdovanotas ir  medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“.

Koncertas vyks VU botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų  g. 43, Vilnius), muziejaus I aukšte, 12 val. Jame galima bus taip pat apžiūrėti ir Vaikų žemėlapių konkurso geriausiai įvertintų darbų parodą.

Įėjimas su sodo lankytojo bilietu.